№ сертифікату | Дата видачі | Програма | ПІБ учасника / учасниці |
1-01М | 05.03.2021 | Громадські радники | Бабкіна Анжела Олексіївна |
1-02М | 05.03.2021 | Громадські радники | Верещагін Федір Володимирович |
1-03М | 05.03.2021 | Громадські радники | Ілащук Ганна Михайлівна |
1-04М | 05.03.2021 | Громадські радники | Калашнікова Юлія Анатоліївна |
1-05М | 05.03.2021 | Громадські радники | Камінська Сніжана Олександрівна |
1-06М | 05.03.2021 | Громадські радники | Карпенко Олег Вікторович |
1-07М | 05.03.2021 | Громадські радники | Карпова Лариса Геннадіївна |
1-08М | 05.03.2021 | Громадські радники | Ковалик Марина Олексіївна |
1-09М | 05.03.2021 | Громадські радники | Мелікова Оксана Петрівна |
1-10М | 05.03.2021 | Громадські радники | Никитюк Марія Михайлівна |
1-11М | 05.03.2021 | Громадські радники | Островська Ірина Олександрівна |
1-12М | 05.03.2021 | Громадські радники | Рєзнік Денис Олегович |
1-13М | 05.03.2021 | Громадські радники | Рожнатова Олеся Василівна |
1-14М | 05.03.2021 | Громадські радники | Святий Ігор Ярославович |
1-15М | 05.03.2021 | Громадські радники | Семіон Ірина Дмитрівна |
1-16М | 05.03.2021 | Громадські радники | Снісаренко Ольга Іванівна |
1-17М | 05.03.2021 | Громадські радники | Счастливцев Ярослав Олексійович |
1-18М | 05.03.2021 | Громадські радники | Хомич Олена Миколаївна |
8-01 | 26.02.2021 | Громадські радники | Акопян Каріна Артаківна |
8-02 | 26.02.2021 | Громадські радники | Арябінська Ганна Василівна |
8-03 | 26.02.2021 | Громадські радники | Бабешко Марина Василівна |
8-04 | 26.02.2021 | Громадські радники | Банзерук Оксана Петрівна |
8-05 | 26.02.2021 | Громадські радники | Белорибкіна Анна Василівна |
8-06 | 26.02.2021 | Громадські радники | Білоголовко Ірина Ігорівна |
8-07 | 26.02.2021 | Громадські радники | Бойко Олена Олександрівна |
8-08 | 26.02.2021 | Громадські радники | Будніченко Олеся Володимирівна |
8-09 | 26.02.2021 | Громадські радники | Варига Віра Володимирівна |
8-10 | 26.02.2021 | Громадські радники | Вольська Вікторія Валеріївна |
8-11 | 26.02.2021 | Громадські радники | Воронько Ірина Олександрівна |
8-12 | 26.02.2021 | Громадські радники | Галушко Дмитро Віталійович |
8-13 | 26.02.2021 | Громадські радники | Гарбузюк Лілія Олексіївна |
8-14 | 26.02.2021 | Громадські радники | Гацька Олександра Сергіївна |
8-15 | 26.02.2021 | Громадські радники | Гергель Алла Іванівна |
8-16 | 26.02.2021 | Громадські радники | Горвасюк Наталя Олександрівна |
8-17 | 26.02.2021 | Громадські радники | Домані Анастасія Єва Василівна |
8-18 | 26.02.2021 | Громадські радники | Єрємєєв Михайло Володимирович |
8-19 | 26.02.2021 | Громадські радники | Ігнатьєва Ольга Володимирівна |
8-20 | 26.02.2021 | Громадські радники | Канцір Лілія Михайлівна |
8-21 | 26.02.2021 | Громадські радники | Колесникова Тетяна Олександрівна |
8-22 | 26.02.2021 | Громадські радники | Колотило Неоніла Ігорівна |
8-23 | 26.02.2021 | Громадські радники | Косинська Інна Василівна |
8-24 | 26.02.2021 | Громадські радники | Кот Олександр Сергійович |
8-25 | 26.02.2021 | Громадські радники | Кошель Тетяна Миколаївна |
8-26 | 26.02.2021 | Громадські радники | Кошельник Ольга Іванівна |
8-27 | 26.02.2021 | Громадські радники | Кравченко Євгенія Вікторівна |
8-28 | 26.02.2021 | Громадські радники | Кулешова Анастасія Олександрівна |
8-29 | 26.02.2021 | Громадські радники | Лаухіна Ганна Олександрівна |
8-30 | 26.02.2021 | Громадські радники | Лемко Ольга Миколаївна |
8-31 | 26.02.2021 | Громадські радники | Макар Микола Іванович |
8-32 | 26.02.2021 | Громадські радники | Михайленко Оксана Леонідівна |
8-33 | 26.02.2021 | Громадські радники | Мокряк Артур Григорьевич |
8-34 | 26.02.2021 | Громадські радники | Некрасова Інеса В’ячеславівна |
8-35 | 26.02.2021 | Громадські радники | Новотна Оксана Ярославівна |
8-36 | 26.02.2021 | Громадські радники | Огороднік Марія Леонідівна |
8-37 | 26.02.2021 | Громадські радники | Павлов Артем Геннадійович |
8-38 | 26.02.2021 | Громадські радники | Пивоварова Ганна Сергіївна |
8-39 | 26.02.2021 | Громадські радники | Пономарчук Ірина Михайлівна |
8-40 | 26.02.2021 | Громадські радники | Ромазова Анастасія Юріївна |
8-41 | 26.02.2021 | Громадські радники | Січ Юлія Петрівна |
8-42 | 26.02.2021 | Громадські радники | Скоробогатий Йосип Васильович |
8-43 | 26.02.2021 | Громадські радники | Стадник Микола Володимирович |
8-44 | 26.02.2021 | Громадські радники | Сташина-Неймет Марина Володимирівна |
8-45 | 26.02.2021 | Громадські радники | Степаненко Володимир Леонідович |
8-46 | 26.02.2021 | Громадські радники | Столярик Ольга Юріївна |
8-47 | 26.02.2021 | Громадські радники | Стрельникова Ольга Володимирівна |
8-48 | 26.02.2021 | Громадські радники | Сурєв Євген Юрійович |
8-49 | 26.02.2021 | Громадські радники | Третяков Володимир Іванович |
8-50 | 26.02.2021 | Громадські радники | Турчин Олександр Вікторович |
8-51 | 26.02.2021 | Громадські радники | Тюнягіна Наталя Іванівна |
8-52 | 26.02.2021 | Громадські радники | Тюріна Ольга Леонідівна |
8-53 | 26.02.2021 | Громадські радники | Харькова Оксана Вікторівна |
8-54 | 26.02.2021 | Громадські радники | Хім Марія Кімсанівна |
8-55 | 26.02.2021 | Громадські радники | Царапаєва Марина Олегівна |
8-56 | 26.02.2021 | Громадські радники | Цуцаєв Денис Павлович |
8-57 | 26.02.2021 | Громадські радники | Шимко Андрій Юрійович |
8-58 | 26.02.2021 | Громадські радники | Щепелева Олена Юріївна |
8-59 | 26.02.2021 | Громадські радники | Юрченко Тетяна Олександрівна |
8-60 | 26.02.2021 | Громадські радники | Юсип Галина Миронівна |
8-61 | 26.02.2021 | Громадські радники | Ющенко Наталія Іванівна |
8-62 | 26.02.2021 | Громадські радники | Яренчук Ольга Сергіївна |
8-63 | 26.02.2021 | Громадські радники | Нечай Ганна Павлівна |
5/2020 | 20.06.2020 | Правоспроможна громада | Кожем’яка Наталя Євгенівна |
6/2020 | 20.06.2020 | Правоспроможна громада | Березняк Римма Андріївна |
7/2020 | 20.06.2020 | Правоспроможна громада | Зуєва Наталя Юріївна |
8/2020 | 20.06.2020 | Правоспроможна громада | Нагорна Владислава Сергіївна |
9/2020 | 20.06.2020 | Правоспроможна громада | Мазна Інна Петрівна |
11/2020 | 20.06.2020 | Правоспроможна громада | Бальцер Вікторія |
12/2020 | 20.06.2020 | Правоспроможна громада | Бобров Андрій Миколайович |
13/2020 | 20.06.2020 | Правоспроможна громада | Доницька Владислава Русланівна |
14/2020 | 20.06.2020 | Правоспроможна громада | Рожнятівська Лілія Григорівна |
15/2020 | 20.06.2020 | Правоспроможна громада | Єремєєва Аліна Сергіївна |
16/2020 | 20.06.2020 | Правоспроможна громада | Хандобіна Юлія Максимівна |
18/2020 | 20.06.2020 | Правоспроможна громада | Болгак Юлія Дмитрівна |
19/2020 | 20.06.2020 | Правоспроможна громада | Крутоус Ірина Сергіївна |
20/2020 | 20.06.2020 | Правоспроможна громада | Кучер Олексій Іванович |
21/2020 | 20.06.2020 | Правоспроможна громада | Дубовик Юлія Андріївна |
22/2020 | 20.06.2020 | Правоспроможна громада | Бурлаченко Петро Дмитрович |
23/2020 | 20.06.2020 | Правоспроможна громада | Настіна Ольга Іванівна |
24/2020 | 20.06.2020 | Правоспроможна громада | Биковець Ольга Іванівна |
25/2020 | 20.06.2020 | Правоспроможна громада | Сірик Оксана |
26/2020 | 20.06.2020 | Правоспроможна громада | Малишко Інна Володимирівна |
27/2020 | 20.06.2020 | Правоспроможна громада | Тридуб Артем Сергійович |
28/2020 | 20.06.2020 | Правоспроможна громада | Осіпов Богдан Олексійович |
29/2020 | 20.06.2020 | Правоспроможна громада | Бенедюк Людмила Олександрівна |
30/2020 | 20.06.2020 | Правоспроможна громада | Золотухін Михайло Євгенович |
31/2020 | 20.06.2020 | Правоспроможна громада | Царьова Вікторія Миколаївна |
32/2020 | 20.06.2020 | Правоспроможна громада | Сидорчук Олексій Іванович |